Wkrótce wakacje. Odliczamy dni, robimy pierwsze podsumowania…

Na dworze pojawiła się już pierwsza zieleń, rankiem przez okno zaglądają do nas promienie wiosennego słońca, a kurtki powoli odchodzą w niepamięć – nareszcie nadchodzi lato!

Chyba wszyscy zgodzimy się, że mijający rok szkolny był jednym z najtrudniejszych w historii naszej edukacji. Powrót do normalnego trybu nauki po prawie dwóch latach zamieszania z nauczaniem zdalnym w roli głównej zderza nas z rzeczywistością, którą już dawno zagrzebaliśmy w głębi naszych wspomnień.

Jestem pewien, że tegoroczne wakacje są jednymi z najbardziej wyczekiwanych 2 miesięcy w ciągu ostatnich kilku lat. Chciałbym zmotywować was do wykorzystania tego letniego czasu nie tylko na wypoczynek, ale również na pracę nad sobą oraz poszerzanie horyzontów. Dobrym pomysłem może być przełamywanie wszelkich barier przez samotną podróż w jakieś dalekie miejsce bądź zrobienie czegoś, co zawsze chcieliście zrobić, ale mieliście wątpliwości, czy temu wyzwaniu podołacie. Pamiętajcie, że doświadczenie, jakie zdobędziecie podczas próbowania nowych rzeczy, w przeciwieństwie do bezczynnego siedzenia, jest bezcenne i zostanie z wami na zawsze.

Dobrych i inspirujących wakacji!!
Yoroi no Kyojin