Z cyklu: podróże bliskie i bliższe. Białystok

W czwartek 25 maja odbyła się wycieczka klas 2D, 3A i 3B do Białegostoku organizowana przez Panią Łozowską. Odjazd zaplanowany był na godzinę 8:30.
Po około 10 minutowym opóźnieniu wyruszyliśmy spod szkoły, a pierwszym punktem naszej wycieczki była wizyta na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku, podczas której wysłuchaliśmy serii trzech wykładów na temat prawa konstytucyjnego, przebiegu procesu sądowego i sytuacji małoletnich w świetle prawa.
Po wykładach przenieśliśmy się sprawnie do kolejnego miejsca, Logic Games. Podzielono nas tu na mniejsze grupy nasi i braliśmy udział m.in. w  rozgrywce paintballa laserowego oraz próbowaliśmy sprytnym sposobem wyjść z zagmatwanych escape roomów. Po serii zwycięstw i porażek zrobiliśmy sobie szybki spacer do galerii Atrium Biała na obiad. Po 1,5-godzinnym odpoczynku nastąpił ostatni punkt naszej wycieczki – seans filmu „Szybcy i wściekli 10” w kinie Helios.
O godzinie 20:40, gdy seans dobiegł końca, uczniowie udali się wraz z nauczycielami do autokaru, aby wrócić do pod naszą placówkę. Pod budynek naszej szkoły zajechaliśmy o godzinie 21:30.

DS