Spotkanie z Ogórkiem

      Miejska Biblioteka Publiczna po raz kolejny stworzyła okazję do dobrego zagospodarowania czasu mieszkańców Zambrowa i okolic. 16 czerwca MBP odwiedził Michał Ogórek – dziennikarz, felietonista, satyryk oraz krytyk filmowy. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy IA naszego LO.
      Teksty Michała Ogórka od 1989 można regularnie czytać w Gazecie Wyborczej. Oczywiście niewiele mi to powiedziało, bo nie czytam tego typu prasy. Sprawę rozjaśniła mi informacja, że jest również autorem licznych książek m viagra en europe.in. „Polska Ogórkowa” oraz „Kiełbasa i sznurek” we współpracy z prof. Jerzym Bralczykiem.
      Spotkanie rozpoczęło się w okolicach godziny 1000. Michał Ogórek opowiedział nam o dziennikarstwie, działaniu mediów, przybliżył nam tematykę niektórych ze swoich książek oraz odpowiedział na pytania zebranych. W ten sposób słuchacze dowiedzieli się chociażby o pobudkach, które skłoniły gościa do wyboru zawodu, jego autorytetach. Dla zainteresowanych pracą w mediach niewątpliwym atutem było przedstawienie wad, zalet i kilku faktów dotyczących pracy jako dziennikarz. Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję zakupić wybraną książkę Michała Ogórka, poprosić o autograf i sfotografować się z nim.