Jest okazja, jest zabawa… Półmetekokazja, jest zabawa… Półmetek

W czerwcu dla uczniów obecnych klas trzecich upłynęła połowa nauki w szkole. Z tej okazji zgodnie z niepisaną tradycją odbył się niedawno bal półmetkowy. O tej, jak słyszymy, udanej i niezapomnianej imprezie opowiadają jej uczestnicy z klasy IIIb, która koordynowała organizację tegorocznej  zabawy.

Szkolny półmetek to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego ucznia. To moment, w którym możemy celebrować półmetek naszej edukacji w szkole średniej. Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć Wam o półmetku, który odbył się w naszej szkole, I Liceum Ogólnokształcącym w Zambrowie, Impreza miała miejsce 30 września i był to dla nas, jej uczestników i organizatorów, wyjątkowy dzień. Bawiliśmy się w sali „U Leszczyniaka” przy ul. Fabrycznej. To miejsce stanowi doskonałą przestrzeń do swobodnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. Impreza rozpoczęła się o godzinie 19 i trwała aż do 4 nad ranem.

Jednym z niezwykłych aspektów tego wydarzenia było to, że ochroniarzami zabawy byli absolwenci naszej własnej szkoły, co stworzyło atmosferę rodzinnego spotkania.

Na naszych talerzach znalazły się pyszności przygotowane specjalnie na tę okazję. Menu zawierało takie dania, jak rosół, pieczarkowa, schabowe czy zwijka z kurczaka z frytkami. Dla wszystkich smakoszy było to prawdziwe kulinarne rozpieszczanie.

Na imprezie oczywiście nie mogło zabraknąć fotografki, która uwieczniła najpiękniejsze chwile tego wydarzenia. Klasowe zdjęcia to doskonała pamiątka, którą wszyscy z dumą będziemy przeglądać w przyszłości.

Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ OŁDI – dostarczył nam on wyjątkowych doznań muzycznych. Na parkiecie królowały przeboje disco polo oraz młodzieżowy trap, co z pewnością jeszcze bardziej podkreśliło energię wydarzenia.

Szkolny półmetek to czas, który pozostanie w naszych sercach i pamięci na zawsze. To okazja do świętowania dotychczasowej drogi edukacyjnej i do budowania wspomnień, które będziemy nosić przez całe życie. Półmetek w Liceum Ogólnokształcącym w Zambrowie był wyjątkowy pod wieloma względami i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. 

Jakub Modzelewski, Sebastian Modzelewski

Sapere aude