I LO kolejny raz na podium ;)

W minioną środę, 8 listopada w sali widowiskowo-kinowej zambrowskiego Centrum Kultury odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Ta, co nie zginęła”. Na scenie wystąpiło 46 solistów i zespołów, czyli łącznie 346 osób. Każdy przygotował i zaprezentował jeden utwór. 

Oczywiście nie zabrakło artystycznej reprezentacji naszej szkoły 😉 Wczoraj, 14 listopada zostały ogłoszone wyniki i po raz kolejny stanęliśmy na podium.  Piosenki przygotowane i zaprezentowane przez dziewczyny pod czujnym okiem opiekunów: pana Jarosława Jankowskiego i Fabiana Dzieżyc zostały docenione w następujących kategoriach:

  • występy solo w kategorii szkół ponadpodstawowych: II miejsce ex aequo zajęły: Alicja Groszfeld oraz Kinga Leśniewska
  • występy grupowe w kategorii osób dorosłych: II miejsce utwór „Mury” –  Fabian Dzieżyc , Jarosław Jankowski Oliwia Krasowska oraz I miejsce utwór 'Zrobię z was mężczyzn” z filmu 'Mulan’ – Zofia Jakubiak, Amelia Skarzyńska, Kinga Leśniewska, Fabian Dzieżyc, Jarosław Jankowski, Oliwia Krasowska, Maja Dmochowska.

No i wisienka na torcie 🙂 – Nagrodę Grand Prix Festiwalu 500 zł otrzymał nikt inny jak zespół z I Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie za wykonanie utworu ’Zrobię z was mężczyzn’ z filmu 'Mulan’.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom  a szczególnie naszym zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów i liczymy na więcej ;P

UWAGA! KONCERT LAUREATÓW 

Laureatów IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Ta, co nie zginęła” usłyszymy podczas koncertu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 listopada w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Początek zaplanowano na godz. 19:00.

Serdecznie zapraszamy !!!