Co nowego w Samorządzie Uczniowskim?

Niedawno odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nową przewodniczącą została Julia Zakrzewska z kl. 3F, zastępcą przewodniczącej będzie Filip Jankowski z kl. 3H, natomiast funkcję skarbnika pełni w tym roku Maria Gałązka z kl. 3G. Opiekunami samorządu są: Joanna Przychodzeń oraz Fabian Dzieżyc.

Do zadań SU należą m.in.: czynne uczestnictwo w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych, wybór delegacji na uroczystości przygotowane przez Powiat Zambrowski, współpraca z wolontariatem – akcje charytatywne (kiermasz ciast, zbiórki), organizacja dni tematycznych przynajmniej raz w miesiącu (odpowiedni ubiór gwarantuje bycie niepytanym), kontynuacja „Dni sportu” (gry dla uczniów, rozgrywki rocznikowe oraz rywalizacja uczniów z nauczycielami w siatkówce).

Informacje o działalności Samorządu na bieżąco podajemy na facebookowym profilu szkoły. Znajdziecie tam: fotorelacje z życia szkoły, ogłoszenia o wydarzeniach organizowanych przez SU, podsumowania akcji SU. Na naszym profilu także: próba organizacji turniejów  w LoL’a i w CS’a: Global Offensive (system rozgrywek 5:5).

 

Nela Wiśniewska kl.1C