Aż 800 złotych zebraliśmy na pomoc dla Eryki Kaczyńskiej i Marcelka Mianowskiego!

Słodka tradycja kiermaszu andrzejkowego w naszej szkole ma już 3 lata. Od kiedy opiekunką Szkolnego Koła Wolontariatu jest pani Aneta Rogińska, w imieniny Andrzeja organizuje ono kiermasz domowych pyszności, z którego dochód w całości przeznacza się na chore dzieci.
Szczytny cel, estetycznie zastawione stoły, bogata oferta ciast upieczonych przez przedstawicieli poszczególnych klas oraz uprzejma i szybka obsługa przyciągnęły dziś do wnęki na 1. piętrze tłumy amatorów słodkości. A wybór był naprawdę trudny, jak w cukierni dla prawdziwego konesera – w cenie od 1 zł do 3 zł sprzedawano smakowite porcje ciast z kremem i bez kremu, z owocami i bez owoców, torcików oraz serników. Były też ciastka z nadzieniem, mufinki, rogaliki i rurki z kremem, ale największym powodzeniem cieszył się biały blok, o który wielu upominało się jeszcze długo po tym, jak zniknął z oferty. Największy rachunek – 55 złotych!
Szlachetne akcje, takie jak andrzejkowy kiermasz ciast, przynoszą chlubę naszej szkole – wszyscy, i organizatorzy, i kupujący, zdają sobie sprawę, że nie można biernie przyglądać się potrzebującym, dlatego z takim zapałem włączają się do akcji. Dziękujemy za wsparcie!
Brawa dla darczyńców i obsługi kiermaszu: Kingi Sadowskiej, Amelii Pomazańskiej, Zuzi Hryńko, Oli Komorowskiej, Oli Godlewskiej, Weroniki Dudzickiej, Marcina Krakówki, Damiana Kamińskiego i Dawida Choromańskiego!

jm